Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerbiából Magyarországon...

Szerbiából Magyarországon szeretnék továbbtanulni gyógyszerészetin. Jól számolom? Folytatás lent.

Figyelt kérdés
Középiskola elvégzése után magyar nyelv és irodalomból, angol nyelvből és biológiából teszek érettségit. Mindhárom ötös lesz, és a hozott jegyeim is ötösök. Viszont tettem 2 emelt érettségit bioszból és kémiából, és mindkettő 50-50 pont körül lesz összesitve. Akkor ha jó számoltam 400 pontom lesz össz-vissz?
2016. jún. 4. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, mit számoltál. Hány százalék lett a két emelt?
2016. jún. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj, bocsi! A két emelt 50-50 százalékos lesz kb.
2016. jún. 4. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól számoltál, feltéve, ha hajlandóak lesznek Neked tanulmányi pontokat számolni. Ugyanis ez erősen függ az ügyintézőtől,hogy határon túl érettségizőnél számolnak-e tanulmányi pontokat. Ha nem, akkor még rosszabb a helyzet, mert duplázással ez csak 300 pont.
2016. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek a hármassal, de ugy tudom tanulmány pontok nem érdeklik őket külföldiek eseten
2016. jún. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!