Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Éjszakai tanulás hatékonyan?...

Éjszakai tanulás hatékonyan? Tippek?

Figyelt kérdés
Holnap szóbeli vizsga én úgy döntöttem tanulnék olyan éjjel 3ig. Szóval valaki aki tanult már éjjel az hogyan csinálta.

2016. jún. 5. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ne tanulj szóbeli előtti napon :/ nem fogsz tudni koncentrálni holnap
2016. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
muszáj le vagyok maradva. vagy csinálom vagy bukás
2016. jún. 5. 20:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami nekem segített: Kb óránként tarts 10 perces szünetet, langyos zuhany, utána fekete tea, kávé, energia ital, vagy koffein tabletta. A második óra után csinálj pár felülést, vagy lógj fejjel lefelé egy percig az ágyról, utána nagy pohár víz, majd langyos zuhany. a harmadik óra után egyél valamit, de arra figyelj ne legyen túl nehéz, mert bepunnyaszt. negyedik óra után pihenj fél órát,facebook, gyakori, bármi ami érdekel, közben egy kávé. Ezeket váltogasd. Én mindig így csinálom, bár arra figyelek, hogy 4-5 órát mindenképp aludja vizsga előtt.
2016. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azért nem egész éjjel tanulok ez meg nem annyira durva, szinte minden gimnazistaval előfordult már h éjjel 1 ig fenn volt és ugy ment be masnap ez nem sokkal durvabb
2016. jún. 5. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is ezt fogom csinálni. Muszáj, nehéz gyerekek mellett tanulni és el vagyok maradva. És holnap szóbeli :)


Hideg víz kell nekem, és óránként 5-10 perc szünet, és friss levegő. Ha nagyon nem bírom de még csinálni kell, akkor hideg vizes törölköző a tarkómra. Langyos zuhany esélytelen lenne, belealszom :)


Kitartást és mindent bele holnap! :)

2016. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
:) Amúgy Nektek a rendes közép szóbelik lesznek holnap?:)
2016. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-s vagyok: nem, nekem emelt angolom lesz holnap :) de van, amit még csak nem is olvastam. Vészes időhiányban szenvedek.
2016. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaa hogy csak hajnali egyig? Az nem éjszakázás:-)Én egyetemi vizsgák előtt minimum 3ig fent szoktam maradni, ahogy ma is tenni fogom. Az egyik fennmaradás az az alap, vizsga nélküli szintem...
2016. jún. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Időben, ha neki állsz nem kell éjszakázni, ennyi a lényeg. Én inkább nem járok be az egyetemre, csak arra ami nagyon lényeg (katalógus, gyakorlat, egy-két előadás). Tény, hogy sok ismerőst így nem nagyon szerzek, de este tíz után már semmit nem csinálok, ami az egyetemhez kapcsolódna.

Az iskola elején nagyon rosszul ment a teljesítés meg az idővel való gazdálkodás nekem is.

2016. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!