Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Diatetikusnak érdemes most...

Diatetikusnak érdemes most tanulni? MIt gondoltok?

Figyelt kérdés

Van ahol azt olvastam hogy rengeteg van belőle itthon van ahol meg hogy érdemes azt tanulni mert van még rá szükség.


(2 szakon gondolkozom. Ez vagy Elte-Tók (tanító)) Melyik lenne jobb választás szerintetek ?



2016. jún. 5. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Más nincs?


Tanítóként megélni sem semmi, de még mindig jobb, mint a dietetika. Sok ismerősöm volt dietétikáról, egy épületben volt óránk. Egynek lett munkája, de ő is utazott érte cirka 200km-t. A többiek mást csinálnak.

2016. jún. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemesebb mint tanítónak... én nem lennék tanító..bár a két általad választott szak nagyon távol áll egymástól. Milyen vagy természettudományos tárgyakból? Kémia biológia?
2016. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dietetikusként nagyon nehéz elhelyezkedni,ahogy látom. Egy ismerősömnek volt jó munkája, ő Borsod megyéből utazik hetente Ausztriába és egy családnál lakik, jól is fizetnek viszonylag, de két kisgyereket hagy itthon, tehát elég nehéz így dolgozni. A környéken meg nincs munkalehetősége.

Tanítók mindig kellenek, bár az ő fizetésük se kutya. De ha választani kellene, én az utóbbit választanám.

2016. jún. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!