Hogyan "kapcsoljam ki" a gondolataimat tanulás közben?

Figyelt kérdés
Sajnos mostanában rengeteg a magánéleti problémám, és nem igazán tudok koncentrálni mellette a tanulásra.
2016. jún. 6. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem muszáj rávenned magad, hogy minimálisan érdekeljen a téma. Ha például törit tanulsz akkor próbáld meg elképzelni, videókat nézni, térképezni és akkor rögtön átláthatóbb is lesz minden. A kulcs szerintem abban rejlik, hogy el kell kezdeni. Nekem ha nincs kedvem akkor senki nem tudna rávenni, hogy tanuljak, de ha elkezdem egyre jobban belemerülök, bele kell vágni. Tudom sokszor elkalandozik az ember, mert ilyenkor a fehér fal is izgalmasabb tud lenni, de abba is bele kell gondolni, hogy mindent magadért teszel, hogy te fejlődj és te érj el dolgokat az életben. A szokásos tippek pedig a megfelelő folyadékbevitel, testmozgás, friss levegő, zöld tea, kevéske étcsoki, rend körülötted, és a magánéleti problémákra pedig a jóga és a meditáció. Beválhat :)
2016. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!