Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi után ha elmegyek...

Érettségi után ha elmegyek egy rendészeti szakközépiskolaba akkor már lehetek rendőr igaz?

Figyelt kérdés

Annyi mindent hallottam meg olvastam hogy most már nem tudom mivan. 😂

Szóval le teszem wz érettségit (mindegy hogy hogy?), utána ha fel vesznek a miskolci rendeszeti szakkozepbe utana mar rendőr is vagyok?

Kérlek titeket segitsetek és adjatok tanácsot hogy mit csináljak illetve mit nem. Az igaz hogy kijonnek megnezni hogy hogyan elunk meg stb? Meg hogy nen lehet rendorsegi ugyen? Es az is igaz hogy a családi körömben se?mert hs ez igaz akkor elashatom magam a battyam ult buntetes miatt a nagyapam meg a fel életet le ülte. Sok a csaladba a börtön töltelék. Es atol felek miattuk ashatom majd el magan elve... 17 /l


2016. jún. 6. 19:27
 1/1 Akárki21 válasza:

Az iskola 2 éves. Ha elvégzed akkor igen "már rendőr is vagy" gyakorlatilag. 2 évig csak rendőr tanuló.

Igen, van életvitel ellenőrzés. Megnézik milyen körülmények között élsz/éltek.

Komoly rendőrségi ügy az kizáró ok lehet igen, például bűncselekmények elkövetése.


Család az érdekes kérdés. Ismerek olyat akinek az édesapja éveket ült, komoly bűnözőnek számít. De a srác nem vele nőtt fel és hanem az édesanyja nevelte.

Ilyen esetben nincs nagy jelentősége ennek. De ha pl. vele laksz/laktál és az életedben, nevelésedben nagy szerepet játszott, akkor akár kizáró ok is lehet sajnos.


Szerintem mindenképp próbáld meg és az elbeszélgetésen hangsúlyozd ki, hogy te mennyire elhatárolódsz a börtönviselt rokonaidtól és téged nem köt hozzájuk sok minden a vérvonalon kívül.

2016. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!