Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek van esélyem a...

Szerintetek van esélyem a leirtak alapján bekerulni a suliba amit választottam?

Figyelt kérdés

Ugyanis a napokban kaptam a Kaposvári Széchenyi István Kereskedelmi sulitol egy levelet amiben ezz van leirva:

Tisztelt Cím Kérelmére válaszolva sajnálattal közlöm hogy 2016/2017-es tanévre nem áll módunkban atvenni önt mivel elsődleges feladatunk a 9.évfolyamra a 8.osztályosok felvétele.

Amennyiben iskolánkban kíván tovább tanulni akkor augusztus 25-e után ismét jelentkezzen.


Ez van leirva a levélben szerintetek jövőre van esélyem ott tanulni ha augusztus 25-e után elmegyek jelentkezni? Köszi a válaszokat :)


2016. jún. 7. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Még ők sem tudják megmondani. Mi honnan tudnánk? Most nincs. Akkor meg majd meglátják. Ahogy te is. SZerintem erre itt senki nem tud válaszolni. Ha ebből meg lehetne mondani, akkor azt mondták volna, hogy "igen, augusztusban már lesz hely".
2016. jún. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!