Milyen irányba tanuljak?

Figyelt kérdés

Hamarosan végzős leszek, és még nem nagyon tudom hogy mit dolgozzak, amit élvezek csinálni vagy ami jól keres...


Nyilván a legjobb opció az lenne, amit élvezek is és még jól is keresek vele:D De nem tudom van -e ilyen..


Szeretem a természetet, sportot, testépitést másfél -2 éve kezdtem, megszerettem, jó hozzá a genetikám. Jó lenne ha valami olyan munkám lenne ami esetleg a testépitéssel kapcsolatos..Bár ilyen modell meg ilyesmi kizárt. de akkor mit? :D


Szeretek utazni is, világot látni. A természetet, nagyvárosokat..tengerpart..


Szeretném ha olyan munkám lenne ami nem egyhangú, nem unom meg, nem mindig ugyanazt kell csinálni, lehetőleg jól is fizet és nem nehéz vele elhelyezkedni sem, sőt még szeressem is amit csinálok.


Létezik ilyen ? :D



2016. jún. 8. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:

most erre milyen választ vársz, ki fogja tudni, hogy mégis mit akarsz? ha ilyen örökmozgó típus vagy akkor pincér. azzal utazgathatsz, és gyakorlatilag bárhol találsz melót mindig más környezetben.


testépítéshez max. a személyi edzés kapcsolódik, de mivel mivel már az ország butábbik fele testépítő meg edző akar lenni én nem látok benne sok lehetőséget.

2016. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!