Mennyire keresett szakma manapság a motorszerelő?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mert szeretem a motorokat és szeretnék ebben a szakmában dolgozni kérdés mekkora igény van rá?

2016. jún. 9. 18:37
 1/2 anonim válasza:
Szia! Jelenleg éppen én is motorszerelőnek tanulok. Ha szereted és jól is tudod csinálni akkor fogsz vele találni munkát és megtudsz majd élni belőle. De ehhez tényleg értened kell hozzá. Attól még, hogy megszerzed a papírod nem fognak alkalmazni. Sajnos elég kevés szerviz van ahol jól dolgoznak, de ezt az előnyödre is fordíthatod.
2017. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én nem vagyok szerelő, ám motorkerérkpár tulajként, azt kell mondjam nagyon lenne igény, én rendes szerelőt csak kb 40 km-re találnék de az is kitudja milyen, kevés van sokan otthon tákolnak inkább, én örülnék ha több motorszerelő lenne, már pár dolgot kéne a motoromon javítani vagyis ilyen kötelező időközi szervíz( szelephézag kezd szólni, karbira ráférne egy felújítás, fékbetétre is illetve egy fékolajat is cseréltetnék mert kitudja volt-e valaha cserélve a 18 éves motoromon, szóval szerintem ha ezeket tudod akkor erre lenne igény, mert ezek kellenek elég gyakran, de egy Vezérműlánc csere+ hajtás lánc csere is szóba jöhet idővel szóval azt is érdemes tudni.
2020. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!