Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri a motorszerelő szakma?

Megéri a motorszerelő szakma?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki irná hogy okj..nem az. ezt csak hozzáteszem!:)

Előre is köszönöm mindenkinek a válaszát.



2014. máj. 28. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs annyi motoros magyarországon hogy megérje
2014. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 akos127 ***** válasza:
Hat... ez is egy szakma de auto szerelessel lehet jobban keresni, de ha a motorhoz huz a szived mert szereted akkor nagyon jo is lehet, egyszrr meg sajat uzletet is nyithatsz. Hany eves vagy? Milyen hattered van eddig a motorokkal?
2014. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
14vagyok ..nensokára felvételizek..motorral nincs sok tapasztalatom.Eddig autoszerelőnek készültem de nagyon megtetszettek a motorok is. És nentudom hohy mennyire érné meg a motorszerelő szakma..nemtudom hol lehetne gyakorlatizni és stb
2014. máj. 29. 16:31
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig csak autót szerelhettem de szivesen szerelnék motorokat is.
2014. máj. 29. 16:33
 5/9 anonim ***** válasza:
a Legjobb az ha a kettőt együtt tudod.. Így szélesebb körben tudod kiszolgálni a fogyasztókat, azaz több lenne az ügyfeled..
2014. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de döntenem kéne hogy melyik szakmát kezdjem el..igen majd valahogy mindkettőt szeretném tudni de először az egyiket..
2014. máj. 30. 09:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Sztem kezd az autóval akkor..
2014. jún. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én biztatlak benne, legalább lenne az országban egy ember aki normálisan ért az Apriliákhoz, és nem kellene Olaszországba vinni/küldeni a motort
2014. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jólenne, kevés szerelő van, a nagy motoros bandák, már egymás közt évek óta tudják a frankó helyeket amik főképp magánszerelők, de aki szólóba megy főképp egyedül mint én az nem igazán van képbe, hogy ki, hogy ért hozzá,illetve nem is mindenki híve annak, hogy " na majd a haver megcsinálja " én inkább egy rendes hozzáértő szervizbe vinném, nem otthoni haver szerelősdihez, de sajnos nem sok van, legalábbis vidéken. Illetve újként épp ezért nehéz elindulni hiszen, a legtöbb helyen évek óta megvannak a szerelők nehéz lenne bekerülni. DE én támogatnám az ötletet legyen csak minnél több motorhoz értő akkor nem kéne úgy vadászni a szervizeket.
2020. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!