Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közepes tanulóként van esélyem...

Közepes tanulóként van esélyem tovább tanulni?

Figyelt kérdés

Most vagyok tizenegyedikes, jövőre bele kell húznom, az idei eredményem eléggé gyalázatos...

Matek: 2

Irodalom: 2

Töri: 2

Nyelvtan: 3

Német: 3

Föci (ezt választottam): 3


Szerintetek mennyi az esélyem így bekerülni, persze tudom, ott az utolsó év, meg az érettségi, de ez is beleszámít, ez pedig kicsit se jó eredmény, de legalább egy "figyelmeztetés" a jövő évre. 18/F


2016. jún. 12. 22:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Bár nem tudom, hogy figyelembe veszik-e, de biosz, fizika is 3-as.
2016. jún. 12. 23:00
 2/10 anonim ***** válasza:
Simán van esélyed
2016. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Én is néztem a ponthatár számítót, s leginkább az érettségi eredményeket vette figyelembe, vagy lehet a program rossz... De akkor jövőre tényleg kapcsolnom kell.
2016. jún. 12. 23:03
 4/10 A kérdező kommentje:
Eduline.hu-n néztem
2016. jún. 12. 23:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy számolják a pontokat,ahogy neked kedvezőbb,tehát az érettségi eredmények mehetnek nagyobb "számban". Még bőven van idő javítani a jegyeiden is(legalább egy négyes jó lenne). Sok sikert! :) (#1 voltam)
2016. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Itt számold, egyszerűbb.

2016. jún. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Duplázással is bekerülhetsz. :) Ahhoz két érettséginek kell nagyon jónak lenni, a többi akár kettes vagy hármas is lehet. :)
2016. jún. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok szemétkedni, de ha tanulással is ilyen eredményeket érsz el, akkor egy komoly egyetemen egy év alatt kiszórnak. A kérdés a válaszodra az, hogy van esélyed, mert írhatsz egy jó érettségit, csak ha nem valami büfészakra mész 4 évig időt húzni, akkor oda kell tenned magad.
2016. jún. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eddig is ilyen jegyeid voltak, vagy csak mostanában történt valami?(Családi probléma, stb...) Ez azért nem mindegy. Ha utóbbi, akkor persze, semmi gond, és tényleg lehetsz akár max. pontos is ha a két felvételi tárgyat jó írod meg. Ha eddig is ilyen jegyeid voltak, akkor is nyilván összeszedheted magad, de akkor azért jobban át kell gondolnod, hogy tényleg szeretnéd-e... Van valami konkrét szak is, amiben gondolkodsz?
2016. jún. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Viszont az tény, hogy a duplázáshoz is azt a két tárgyat viszont tényleg jól kell ugye megírni, és ha ezek közül lenne kettő a felvételi tárgy is, akkor ezek az eredmények azért jelenleg még nem ezt vetítik előre... De ez változhat.:)
2016. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!