Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt biológia, kémia érettség...

Emelt biológia, kémia érettségire fel tudnék készülni jövő év 2017. májusra? Önállóan, tanár nélkül, könyvekből? Legalább 85% a cél. Orvosisok írjatok.

Figyelt kérdés
2016. jún. 13. 10:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

24/F vagyok. A felmondáson már én is elgondolkodtam. Nincsenek sz.rossz anyagi helyzetben, de hozzájárulok a megélhetéshez ami kell is. Ha megteszem és nem jutok be, akkor kidobtam hónapokat amíg fizetés nélkül voltam.

Ráadásul nem végzek fizikai munkát, de "férfihez méltónak mondható állásom van amiért nem kapok rossz fizetést. Más utat kell járnom, inkább vért izzadok, de elgondolkodtató még mindig ez a körülmény, jó hogy felvetetted.

2016. jún. 13. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!