Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha a középszintű matek érettsé...

Ha a középszintű matek érettségim 85% lett, szerintetek el tudnám végezni a pénzügy és számvitel szakot?

Figyelt kérdés
Sajnos nem lett olyan jó, mint amire számítottam, és tudom, hogy többre is képes lettem volna..

2016. jún. 14. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
El.
2016. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2016. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De bőszavú válasz:D de azért köszi:)
2016. jún. 14. 21:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem sokat számít,nekem 92%os lett a közép, pénzügy számvitelre mentem..2 matek tárgyunk van összesen a 7 félév alatt, mindkettőt csak másodjára tudtam teljesíteni éppen kettessel..ami mondjuk szívás,mert ezek nem keresztféléves tárgyak..szerintem el tudod végezni,de csak ha tényleg ráfekszel a matekra már az elejétől,nem éri meg félvállról venni..
2016. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4-es matekkal is ment. Az integrálás és deriválás az egyetlen ami szívás (ez is kell talán 3 tárgynál), amúgy elég alap dolgokat kell tudni legtöbbször. Ha jó a logikád nem lesz gond. :)
2016. jún. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
Azért jah, órán figyelj és gyakorolj is. :) De nem kell aggódni, nem olyan nehéz. Mivel integrálni és deriválni nem tanítanak gimiben ennek az alapjait ha tudod valakivel átnézheted, annyira nem nehéz, de szeretnek ezen a részen hamar túl lenni és elvárják, hogy értsd meg elsőre. Gyakorlással át tudsz menni ezekből a tárgyakból.
2016. jún. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy melyik suli. A gazdmatekot van ahol nagyon komolyan veszik, és rendesen szívatnak is vele...
2016. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!