Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan működnek a pontszámok...

Hogyan működnek a pontszámok felvételinél?

Figyelt kérdés
pontosabban, ha meg van határozva, hogy tegyük fel 420 pont kell ahhoz, hogy ANA-ba bekerüljek egy szakon és én csak 396-ot érek el, akkor biztos hogy nem kerülhetek be csak ANK-ban? vagy ez azt jelenti, hogy bekerülhetek (ANA) de alacsony az esélyem rá? duplázom és nincs elég pontom.

#felsőoktatás #pontok ank ana
2016. jún. 17. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem most felvételizel...?

A ponthatár a felvettek pontszámától függ, ha nem éred el, nyilván nem kerülsz be. Egyébként az sem biztos, hogy ANK-ban bekerülsz ebben az esetben.

2016. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de, most felvételizem. Ha a pontszám miatt kérdezed, akkor tudom hogy nem lehet biztosra tudni őket. az viszont tuti, hogy nem lesz elég az enyém
2016. jún. 17. 11:18
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, értem
2016. jún. 17. 11:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Az önköltséges képzésre is csak akkor kerülhetsz be, ha annak a ponthatárát eléred. Mindkettőnek van külön ponthatára, mindkettőre külön jelentkezni kell, és mindkettőre ugyanúgy működik a felvétel.
2016. jún. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!