Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi felvételinél mikorra...

Egyetemi felvételinél mikorra lesznek feltéve az e-felvire a pontszámok? Ha valamelyikkel nem értek egyet, lesz elég időm, hogy fellebbezzek a pontjaim számítása ellen?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy júl. 24-én este, hiszen korábban az smst is akkor küldték. Nem hiszem, hogy ezen változtatnak. Úgy hogy biztosan lesz időd fellebbezni, már ha lesz rá okod. :)
2013. jún. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem értesz egyet a pontszámoddal? Ilyen nincs. Úgy számítják a pontokat, hogy a lehető legjobban jöjj ki, de ez ellen nem lehet fellebbezni, hiszen Te hoztad össze a saját pontjaidat. Egy vizsgaeredményért fellebbezhetsz, de magad ellen nem nagyon.
2013. jún. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kérdező arra gondolt, hogyha esetleg elszámolták valahol... :) Simán előfordulhat.
2013. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Így van, arra gondoltam, hogy esetleg valami egyetemen elszámolják valami okból kifolyólag.. pl: nem számítanak be egy nyelvvizsgát többletpontként

Egyébként mesterképzésről van szó és olvastam valami olyasmit, h lehet kérvényt írni, ha nem értek egyet a kiszámolt pontjaimmal. Ezért lenne fontos, h tudjam a saját pontjaimat, mert az egy dolog, hogy magamnak kiszámolom.

Fontos lenne, ha véletlenül így alakul, akkor még tudjak fellebbezni 24-e előtt.

2013. jún. 29. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


E-felvételi, "Jelentkezések és pontszámok", oldalt az első "Súgó" ablakban: "...Előreláthatólag 2013. július közepétől szintén itt ellenőrizheti majd felvételi összpontszámát, azok részleteit jelentkezési helyenként...."

Szóval nyugi, biztos, hogy 24-e előtt felvezetésre kerül a pontszámod az E-felvételi rendszerbe.

Sok sikert!

2013. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. júl. 1. 10:19
 7/7 anonim ***** válasza:
A ponthatárok kihirdetése előtt 1 héttel már fent lesznek a pontjaid minden szakhoz hozzárendelve amihez beadtad a jelentkezést, úgyhogy ezen ne parázz.
2013. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!