Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik képzést válasszam első...

Melyik képzést válasszam első helyre?

Figyelt kérdés

1. SZIE-GTK gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnöki ANA

2. DE-GTK gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnöki ANA

3. SZTE-MK gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnöki ANA

Ez az eddigi sorrendem viszont nagyon nem vagyok biztos a sorrendben kérlek segítsetek főleg ti egyetemisták.



2016. jún. 20. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Szent István Egyetemet sorolnám az utolsó helyre, mert a másik 2 egyetem nevesebb, hamarabb/könnyebben kapsz állást az onnan származó diplomával. A két "vidéki" intézmény hasonló színvonalú lehet.
2016. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a SZIE-t vagy az SZTE-t
2016. jún. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is hasonló helyzetben voltam tavaly! Én az SZTE-MK-ra járok Békéscsabáról, meg vagyok vele elégedve, nagyon jó kis hely, nem kell magamat halálra tanulnom, így szabadidőm is marad! :) A debreceni egyetemre is jár ismerősöm, de neki nagyon sokat kell tanulnia, igen-igen nehéz. Ha esetleg érdekel a szegedi képzés, nyugodtan írj, most vagyok másodéves. :)
2016. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
SZTE-t jelölném a helyedben elsőként. (bár a gva helyett mást is választhathattál volna :D)
2016. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A SZIE-t javasom, de csakis a Gödöllői képzési helyet.
2016. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!