Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvet válasszam...

Melyik nyelvet válasszam második idegen nyelvnek?

Figyelt kérdés

8 évig angolt tanultam,mellette nemetet szakkoron.A nemet sokkal jobban megy ,(ami fura mert mindenki azt mondja hogy az angol konnyebb) es sokkal jobban is szeretem..Az angolt egyszeruen utalom!Jovore a nemet lesz az elso idegen nyelv,es a masodikrol kene donteni...

Ilyenek vannak:

-ANGOL

-FRANCIA

-OLASZ

-SPANYOL

-OROSZ

Ti mit választanátok??Angolt nagyon nem szeretnek,csak az olyan furcsa aki a mai vilagban nem tud angolul...

Szerintetek?



2016. ápr. 30. 06:57
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Végülis németül tudsz, az angol is elmegy, én ezekután az oroszt vagy a franciát ajánlom, aminek haszna is van/lesz.


Az angolt amúgy én is utálom, de hát sajnos igazodni kell ahhoz, amit ráerőszakolnak a népre... A német és az orosz véleményem szerint sokkal logikusabb és rendezettebben felépített nyelv. Az angolra ez aligha igaz, össze-vissza és borzasztó rondán beszélnek ezek.

2016. ápr. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
92%

Ja eleg ugyes vagy!! 😊😀

Szeeintem francia vagy spanyol 😉😘

2016. ápr. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ez a velemenyem az angolrol mint az elso valaszolonak...Logikatlan!Inkabb tanulok tobb orakat mas nyelvre,csak ertsem meg,es szeressem:)Masodik valaszolo koszonom neked is :)
2016. ápr. 30. 08:00
 4/6 anonim válasza:
45%
Azt hiszem, a spanyol az angol után a legbeszéltebb nyelv. Ebből a szempontól azt ajánlanám. Viszont az olasz könnyű, és pörgős. A francia nehéz, viszont azt is sokan beszélik. Nálunk a francia vagy spanyol fakultatív nyelv, ezért nem fektetünk rá nagy hagsúlyt, pedig megérné. Az eddigi két franciatanárnak hála meg is utáltam. Szóval az is sokat érne, ha körbekérdeznél ezen nyelveket tanuló egy-egy diákot is, hogy milyen a tanár. Attól is sok függ. Lehet, hogy pl. a francia, mint nyelv jobban tetszene, de a tanár nem jó, és olaszul jobban megtanulnál.
2016. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én olaszt választottam
2016. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy a francia, olasz, spanyol közül válaszd valamelyiket. (nekem az olasz a legszimpatikusabb, de nem akarlak befolyásolni, válaszd azt, amelyik tetszik neked!)
2016. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!