Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A sima kijelzős vagy a nézőkés...

A sima kijelzős vagy a nézőkés fényképezőt valasszam első gépnek? Mi a véleményetek.

Figyelt kérdés

2016. máj. 16. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A nézőkést ha lehet. Mert azt át lehet váltani kijelzőre . A nézőke sokszor nagyon jó , például ha süt a nap.
2016. máj. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne a nézőke befolyásoljon, hanem az ár/érték arány! Ha első gép, úgyis tovább fogsz lépni és ezt majd eladod!

Ami a lényeges: próbáld ki, fotózz vele úton-útfélen és így fog kiderülni mik az igényeid. Gyors legyen vagy pontos, manuális vagy jó az automata, és a többi. Szóval fotózz, videózz minél többet! Illetve nézegesd mások képeit, hogy az ízlésed is fejlődjön!

2016. máj. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha majd jön a nyár és semmit nem fogsz látni a kijelzőből,akkor majd megtudod.Én DSLR-rel fotózok.Pár hete kint voltam és arra gondoltam,hogy videózok is vele.De azt csak LiveView módban lehet-tehát a kijelzőn át.Azért jó,hogy megkérdezted.Az előző válaszolóval ellentétben én azt mondom,hogy jobb mások kárán tanulni.Az olyan eszköz,amin nincs kereső,nem fényképező.Ennyi.
2016. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Es esetleg tudnatok franko nezokep gepeket mondani? Eddig Nicon coolpix l340 volt a terv arban maradnek is ennel de akkor nezokes lesz csam azt nem talalalok. Esetleg valami otlet?
2016. máj. 17. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!