Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 325 ponttal még van esélyem...

325 ponttal még van esélyem egyetemen?

Figyelt kérdés
280 pont ahova mennék.és 300 a max. amennyit felvesznek és félek a túljelentkezéstől. Reménykedhetek még? Vagy inkább vidékire menjek?

2016. jún. 22. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Vidékre. Ilyen suta emberek ne maradjanak Pesten.
2016. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Bugyuta kérdés, de nem annyira mint a legelső komment.


Amíg nem írod, hogy milyen szak csak találgatás.. Nem mindegy, hogy közgazdász vagy valami TTIK szakra mész (egyik divatszakma másik nem)


Egyébként mióta terjed el Magyarországon az a vélemény, hogy a főváros pár kilométeres körzetét leszámítva minden vidék? Nógrád megye ott van tőletek egy köpésre, nem szívesen laknék Pesten. Én erőlködés nélkül szedtem össze 380 pontot, pedig "csak egy vidéki egyetemre" megyek

2016. jún. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13%
Mi ez a hülyeség, hogy inkább vidék? Budapesten is van bőven szak, amire felvesznek. Legfeljebb fizetős.
2016. jún. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Yes! Nógrád megye jó érv. Egy köpésre van, valóban de az ország legfejletlenebb megyéje, emiatt a közlekedés iszonyú rossz. Én azt a kemény 59 km-t (a település a megye délnyugati részén van), 2-2,5 óra alatt teszem meg pestig... Akkor már inkább agglomeráció vagy valamelyik pest megyei település.
2016. jún. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

Mert Budapesten nem rossz a közlekedés, ha minden nap Budáról akarsz eljutni Pestre..


Számomra már a budapesti tömeg is undorító, tele van zombival. Leszállok a nyugatin már 5 kéregetőt kell blokkolni, esetleg ha a metró fele venném az utat dettó.


A többi EGYETEMI városnak legalább jó a légköre (hangulata), több a diplomás kevesebb az agynélküli tömeg, a kéregető a forgalom.. Nekem Pest sokkal inkább csak Szeged, Győr, Debrecen stb. után jönne fontolóba.

2016. jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!