Milyem szakot válasszak?

Figyelt kérdés

Közgazdasági szakközépiskolába járok, de nem vagyok benne biztos, hogy ezt akarom csinálni. Alapvetően jó vagyok matekból meg az idegen nyelvekből.

Szerintetek ha nem gazdasági szakot választok, akkor még milyen lehetőségeim vannak?


2016. jún. 24. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Elmehetnél például péknek.
2016. jún. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyetemi szakra gondoltam.

Normális válaszokat várok, komolytalanok kíméljenek.

2016. jún. 24. 09:34
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Ne engem szólj le, ha ilyen kevés dolgot írsz magadról, és aztán hasznos tanácsot vársz (és nem értem, mi bajod a pékekkel: hiányszakma).

Legalább annyit leírhatnál, miért fontos egyáltalán, hogy egyetem legyen, ha nincs is célod.

2016. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eddig biztos voltam abban, hogy penzugy es szamvitelt szeretnek tanulni. Jovore erettsegizek, es most nekunk kotelezove tettek az emelt szintu szakmai erettsegit, a tanarunk kepzetlensege (nem csak szerintem kepzetlen, hanem a kollegai szerint is) miatt nem fog tudni minket normalisan felkesziteni, magantanart sem talalni, ezert kezdem feladni a remenyt..

De oke, tegyuk fel, nem kotelezo egyetemre mennem.. milyen kepzeseket ajanlanal?

2016. jún. 24. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!