Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova menjek továbbtanulni és...

Hova menjek továbbtanulni és milyen szakra?

Figyelt kérdés
Most leszek 8.os általánosiskolába és nem tudom hogy hova menjek, mert még a szakokat sem tudom... Anyával próbálok erről beszélni, de legtöbbször azt mondja hogy nem tudja, vagy hogy még van időm... Írnátok szakokat??? Elöre is köszi!!!:) (lány vagyok)

2016. jún. 25. 20:46
 1/8 A kérdező kommentje:

Még amiket kihagytam: helyeket is írjatok légyszi, és mindenféleképpen olyan helyre szeretnék menni ahol van kosárlabda csapat.

Előre is köszi :)

2016. jún. 25. 20:54
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
sima gimnáziumba menj
2016. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt se tudjuk, hogy hol laksz, milyen választ vársz tőlünk? Lehetőleg gimnáziumba menj, mert a szakgimnáziumok után nem nagyon lesz esélyed továbbtanulni a gyenge természettudományos képzés.
2016. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazad van, nem figyeltem, hogy még miket hagyhattam ki, Szerencsen lakok, de nem ide mennék továbbtanulni, nagy valószínűséggel bejárós leszek, vagy koleszos, mert kicsi esély van rá hogy ide jövök iskolába.

Köszi a válaszokat!!!:)

2016. jún. 25. 23:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Miskolcon keress egy gimnáziumot, ami szimpatikus neked, az nincs olyan messze Szerencstől.
2016. jún. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi :), miskolcon gondolkoztam a földes ferenc gimnáziumon, csak nem tudom milyen szakok vannak(már utánanéztem de nem találtam).
2016. jún. 26. 06:55
 7/8 anonim ***** válasza:
[link] itt vannak a szakok :)
2016. jún. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj de jo, köszi!!! :D
2016. jún. 28. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!