Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Perfekt Szakiskola, Pénzügyi...

Perfekt Szakiskola, Pénzügyi és számviteli ügyintézőszakra mik a követelmények, hogy felvegyenek munkaügyin keresztül?

Figyelt kérdés

1. számológépet, függvénytáblát vigyek magammal?

2. milyen matekfeladatokkal készüljek rá? (százalékszámításon kívül)

3. milyen szinten van maga az iskola? Erős? Jók a tanárok?



2016. júl. 1. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Magát a Perfekt Szakiskolát nem ismerem de a képzést igen.

1.) Számológép kelleni fog, de függvénytábla nem. Fügvvénytábla helyett majd kapsz, számlatükröt. :D

2.) Ami picit matekosabb az a statisztika első évben, de simán megcsinálható. Képletbe kell behelyettesíteni jóformán, ritkán kérik az önálló feladatmegoldást amikor komplikáltabb, 'saját' magad által kitalált egyenletet kell használni. Az összes többi órán logika kell, és a 4 alapművelet.

3.) Sajnos nem ismerem, de biztos, akár fb-on, vagy itt a keresőben találhatsz a suliról pár véleményt.

2016. júl. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a részletes válaszodat! Te is így munkaügyin keresztül voltál ezen a képzésen?
2016. júl. 1. 14:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, én sima OKJ-ra jelentkeztem.
2016. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szia.Én egy másik szakképzési centrum által járok ugyanilyen tanfolyamra munkaügyi által.Számológépet ne vigyél,mert a teszt íráson lapon számolhatsz csak.A mobilt is elrakatják.Tollat és érettségi bizit kellett vinni csak.Amikor bejutottam,a munkaügyivel kötött szerződést,érettségi bizit,tollat kértek.És kockás spiřál füzeteket vittem.
2016. júl. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ. És milyen feladatok voltak a felvételin? Nehezek? Kaptál diákigazolványt és egyéb juttatásokat mellé?

Köszi előre is :)

2016. júl. 3. 21:05
 6/10 anonim válasza:
Nincs mit.Volt nehezebb is és könnyebb is.Egyenlet,% számítás,iq jellegű és gondolkodtatós,folytasd a sort ilyenek.Megoldható.Diákot nem kapunk,mert ez felnőtt képzés,de a helyi és távolsági bérletet teljes mértékben fizeti.Ugye munkaügyi fizeti a tanfolyamot,ami 394 ezer lenne.Juttatást ad,bruttó havi 79 ezer,ez nettó 58 ezerre jön ki havonta.Egyébként okj- s papírt kapunk vizsga után,2 éves lenne,mi 7 hónap alatt tanuljuk meg.8 tól 1 ig vagyunk,de ez iskola függő.
2016. júl. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kösziiii. Nagyon nagy segítséget adtál! :)
2016. júl. 5. 00:20
 8/10 anonim válasza:
Igazán nincs mit.Sok sikert!
2016. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)


Közben elindult a képzés. Munkaügyiben 3 hónapja ígérték, hogy indul, szóval május végétől egészen mostanáig kellett várni, de megérte.


A "szintfelmérő" nagyon nagyon selejtező volt. Csomó becsapós kérdéssel, logikai feladatokkal és százalékszámításon kivül más nem is nagyon volt benne.

(Egy feladatban pl grammról kellett átváltani kg-re...)

Ééés még volt akinek ez nehézséget okozott...! Szóval én másodfokú egyenletekkel meg egyenletrendszerrel meg nagyon dúrván összetett százalékszámításokkal készültem, de egy iszonyat könnyű, józan paraszti ésszel kidolgozható feladatot kaptunk. Számológépet vihettünk magunkkal, mást nem.


Mi kevesebb keresetpótlót kapunk vmiért...de nem lényeg :)


Szóval minden iskola minden megyében más, ezeket is azért írtam le, hogy ha valaki véletlen rákeres tudjon mire alapozni. :)

2016. aug. 17. 23:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Jársz még a képzésre? Ha igen, akkor írnál pár sort hogy milyen ?

2016. nov. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!