Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jogász szak mellett párhuzamos...

Jogász szak mellett párhuzamosan megcsinálható a germanisztika (német)?

Figyelt kérdés

Harmadév után szeretnék belekezdnei a germanisztikába a jog mellett.

Nagyon jó az átlagom jogon, de nem szeretném, hogy a germanisztika a jogi tanulmányok rovására menjen.

Mennyire nehéz ez a szak?



2016. júl. 1. 10:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó ignoràlta amit màr kifejtettem, az ég vilàgon semmi értelme ennek a szaknak. Nem tudom, lehet csak én látom reàlisan a dolgokat közgazdàszként és àllok az ilyen hobbi diploma halmozàsok előtt értetlenül. Na mimdegy leszarom a kérdésed csak érdekelt az érdeklődésen kívül volt e màs motivàciós dolog is a háttérben. Sok sikert hozzà. ;)
2016. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
96%

"Utolsó ignoràlta amit màr kifejtettem, az ég vilàgon semmi értelme ennek a szaknak. "


Hol fejtetted ki édes arany bogaracskám?


"Nem tudom, lehet csak én látom reàlisan a dolgokat közgazdàszként és àllok az ilyen hobbi diploma halmozàsok előtt értetlenül."


Turizmus-vendéglátás, mi? :D Vagy gazdálkodás és menedzsment? Azok szoktak magukra közgazdászként hivatkozni, akik valami nagyon bullshitet tanulnak :D


Akkor én meg programozóként azt mondom (ha már f..szméregetünk), hogy ha valakit valami érdekel és szívesen csinálja és nem káros, akkor semmi kivetni való nincs benne, hogy csinálja. Én is például tök szívesen elvégeznék egy történész képzést, bár köze sincs a szakmámhoz, de érdekel hobbi szinten is, szívesen foglalkoznék vele szabadidőmben.

2016. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Simán lehet, én ismerek olyat,ki jog mellet anglisztikát csinált, illetve olyat is,aki spanyol nyelvet.

Nyilván germanisztikát is lehet.

Mondjuk kicsit sűrű egyetemi éveik voltak,nem vltak ott minden buliban de megcsinálták.

2018. ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!