Corvinus gólyatábor?

Figyelt kérdés
Nem tudja véletlenül valaki megmondani, hogy mikor lesz? Annak is örülnék, ha tudnátok tippet adni, hogy hol lehet erről érdeklődni.

2016. júl. 2. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy felvettek, kijön a levél :) nem lehet, nem fogod lekésni. Ez a levél júl. végén jön. a HÖK-nél érdeklődhetsz, de elképzelhető, hogy ők is azt fogják válaszolni, hogy várd meg a felvételi levelet, mert a gólyatábor is elég sok szervezéssel jár, jelenleg talán még az időpont se biztos, (szállásfoglalás, étterem kiválasztás [ha egyáltalán kell]) biztosan csak a hónapban végén fogok kiderülni, egységesen minden felvett hallgató számára.
2016. júl. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, azt tudom, hogy majd értesítenek, csak az még majdnem egy hónap és szeretném úgy tervezni a nyaramat, hogy ide is el tudjak menni.
2016. júl. 2. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Nekünk tavaly augusztus utolsó hete volt, és úgy tudom nem nagyon változik. De az ÖCSI-nél tudsz érdeklődni, akik szervezik, [link] ;)

2016. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én úgy olvastam hogy aug. 22-26ig lesz
2016. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!