Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 3,9 az átlagom! Ezzel sehova...

3,9 az átlagom! Ezzel sehova se vesznek fel? A gimit ne probáljam meg?

Figyelt kérdés
2016. júl. 6. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt gimiben osztálytársam ilyen átlaggal.
2016. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Van a gimire esély?
2016. júl. 6. 16:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha gimibe akarsz menni, akkor menjél oda! Írjál egy nagyon jó felvételit, és már van is esélyed egy jó gimibe bekerülni. Nem tudom, hogy hol laksz, de pl. Bp-en van több olyan gimi, ahova ilyen átlaggal és egy átlagos írásbelivel is felvesznek.
2016. júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Debreceni vagyok
2016. júl. 6. 17:11
 5/13 anonim ***** válasza:
Majd jövőre jobb lesz az átlagod, a felvételiket meg majd gyakorlod.
2016. júl. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Mennyit változott az idő... anno jó régen 10+év nekem 3,4 se volt az átlagom +egy közepesen gyenge központi felvételi, de bekerültem egy neve nincs gimibe (szakiskolákat, technikumokat kerültem, próbáltam úgy helyezkedni, hogy biztos legyen akár egy gyenge iskola is...)

Bekerültem mivel gyenge suli volt így könnyen ment 4-5 végig, érettségi sima ügy 3-4 es mindenki leszólt, hogy könnyű suli aztán semmi esélyem az életben...

A 30+fős osztályból 2-3 an tanultunk tovább (felsőoktatás) 2 en fejeztük be és most Mesterképzésre jelentkeztem egyetemre... egy amolyan nem is szar munka mellől.


Szvsz. ne add fel az álmaidat ne jelentkezz erős helyre ami nem biztos, hogy menne neked... vidd végig csuklóból a hátráltató visszahúzó és leszóló embereket meg hagyd magad mögött, tanulj és készülj.


++Nem értem ezt a megbonyolított felvételit általánosból gimnáziumba egy olyan korban amikor még nem lehet mérni azt, hogy ki mennyire fejlett és fejlődő képes a szülők elvárásai a neves iskolával kapcsolatban meg kiégetik a gyerekeket. Ismertem olyanokat akik általánosban dicséretes tanulók voltak de gimibe kiégtek tovább meg nehezen jutottak. Rossz ez a rendszer így.

2016. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos egész nyáron ezen kattogok. Nem szeretnék gyűjtő iskolába menni.....
2016. júl. 7. 09:36
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem ennél rosszabb volt; de gimiben végeztem és most egyetemre járok :)
2016. júl. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De az régen volt :(
2016. júl. 7. 09:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha jól megírod a felvételit, akkor még egyáltalán nincs veszve a gimi! Ne add fel!
2016. júl. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!