Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt aki online - akár...

Van itt aki online - akár külföldi akár hazai - ingyenesen tanul egyetemi kurzust vagy szeretne, melyik ajánljátok?

Figyelt kérdés

Egy nemzetközi hírcsatornán láttam, hogy egyre inkább növekszik az online egyetemi kurzusok száma, amelyek közül akár még bizonyítványt is lehet kapni (persze ilyenkor fizetni kell már valamennyit, de jelképes összeg).

Bár hazai szinten ez biztosan nem igaz, nemzetközi egyetemeken valaki vesz ilyenben részt? Egyelőre még én is csak kutatok.

Olyat szeretnék ahol leküldik az anyagot és számonkérnek valamilyen formában akár tesz, akár máshogy, (persze előny ha ingyenes) az oktatóvideók is jók, a végén mindenképpen szeretnék egy bizonyítványt, az sem baj ha a kurzus elvégzése hónapokig 1-2 évig tart, hiszen a munkavállalásnál ezeket lehet előnyként felhozni.


köszönöm a válaszokat!



2016. júl. 7. 11:31
 1/4 A kérdező kommentje:
teszt*
2016. júl. 7. 11:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Jelentkezz távoktatásra. Én is adhatok neked bizonyítványt akármiről, de amíg a képzésem nincs akkreditálva, az csak egy csinos darab papír lesz.
2016. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor legfeljebb olyan dolgokat érheti meg tanulni, mint informatika távoktatásban? Ahol a gyakorlat - papírok igazolása nélkül is - kétség kívül hasznosítható?
2016. júl. 7. 12:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Távoktatásban bármit megéri tanulni, mert ott rendesen létrejön a hallgatói jogviszonyod és leteszed a vizsgáidat, mint mindenki más. Ez egy ugyanolyan teljes jogú oktatási forma, mint a nappali, esti vagy a levelező.


Ami nem akkreditált képzés, annak a papírja tényleg nem ér semmit, csak akkor végezd el, ha maga a tudás hasznos neked.

2016. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!