Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vásárolt már valaki a Hodder...

Fujoshi-sama kérdése:

Vásárolt már valaki a Hodder & Stoughton nevű külföldi kiadótól könyvet?

Figyelt kérdés

Több könyv is van, ami érdekelne tőlük, magyarul pedig nem túl esélyes, hogy megjelenik, ezért szeretném eredeti, angol nyelven beszerezni. Erre azonban kevés lehetőséget találtam, ami nekem megfelelne.

Viszont megtaláltam az oldalukat és tőlük is lehet rendelni. Segítséget is kértem, nagyon gyorsan, kedvesen válaszoltak. Viszont kíváncsi vagyok kinek mi a tapasztalata, ha esetleg akad ilyen. Úgy láttam bankkártyával kell fizetni, ezt nem teljesen tudom náluk hogy működik... Valaki tud segíteni?



2016. máj. 16. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenhol ugyanúgy működik a bankkártyás fizetés. Meg kell adnod az adataidat és a bankkártyád kért adatait (szám, lejárati dátum, rajta lévő név, cvc kód). Ennyi. Nincs más opció.
2016. máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bár szerintem értelmesebb lenne a Bookdepository-ról megrendelni a könyveket (ha ott kaphatóak éppen), mert náluk nincs postaköltség.
2016. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez nem értelem kérdése, inkább ízlésé, az én nézetemben. Ismerem a bookdepositoryt, de én nem tudok onnan sem rendelni, ezért kerestem egyéb lehetőségek után. Az oldalukon kevés információt leltem, ezért kérdeztem itt rá, hogy ki mit tud.

Szóval ezek alapján majd megkérek ismerőst, hogy segítsen ki. Mindenesetre köszönöm a választ.

2016. máj. 16. 15:09
 4/9 anonim ***** válasza:

Az nem ízlés kérdése, hogy nincs bakkártyád...

Az ismerős is jobban és értelmesebben tenné, ha a Bookdepo-ról rendelne, sőt te is jobban járnál - mivel nincs postaköltség. Mindkét helyen bannkártyával kell fizetni, akkor meg nem mindegy? Vagy az "ízlésed" miatt fontos, ghogy drágábban vetesd meg a könyveket?

2016. máj. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ízlés kérdése, hogy mi a szimpatikus, mit szokott meg. Biztosan van olyan, akinek az egyik jobban bejön, mint a másik. Ebben nincs feltétlenül logika.

És nincs bankkártyám, szóval... :) Ezért kell ismerős. Ő pedig bookdepositról szokott, innentől kezdve pedig bármiféle ötletelés felesleges.


Én csak feltettem egy kérdést, nem hiszem, hogy szükség volna ilyesféle ellenségesnek ható reakcióra :) Már megköszöntem a segítséget, én ott lezártam a dolgot.

2016. máj. 16. 15:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ide írok, csak érdekel a válasz. Pont tőlük néztem egy könyvet, jó,hogy mondod, hogy onnan is lehetne rendelni.
2019. nov. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ismered a Prospero oldalt? Az magyar, de beszereznek nagyon sok mindent külföldről. A Hodder&Stoughtontól is (épp most keresem egy könyvüket).
2019. nov. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj, most látom, hogy régi a kérdés.
2019. nov. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Végül megrendelted?
2019. nov. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!