Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy nemzetközi versenyen...

Egy nemzetközi versenyen elért helyezettért mennyi plusz pontot adnak érettségikor?

Figyelt kérdés
Idén nyertem az Implom József helyesírási verseny nemzetközi döntőjén 2.helyezetett.Jövőre fogok érettségizni,és mennyi többletpontot kaphatok érte?

2016. júl. 9. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nullát. Érettségire nem jár pluszpont.

A felvételikor járhat, nézz utána a felvi.hu-n, ha erre voltál kíváncsi valójában.

2016. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első, gondolom azt kérdezi, hogy a továbbtanuláshoz mennyi pluszpontot kap.


Egyébként ha jól tudom, semennyit. Tanulmányi versenyek közül nem sokra adnak többletpontot. Az OKTV számít, plusz egy-két verseny, ezeket itt tudod megnézni: [link]

2016. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A pontszámító kalkulátor segítségével még azt is megtudhatod,hogy milyen versenyekre kapsz többletpontot,pl. az OKTV, TUDOK stb.

Az Implomért nem kapsz, azt nem számítják bele.

Egyébként tudom,ki lehetsz,már ha gimis vagy. :P


Üdv.: egy másik implomos :)

2016. aug. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,mert határon túli kategóriában nyertem
2016. aug. 28. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!