Szerintetek fizika emelt érettségivel (kémia helyett) ha már bekerültem gyógyszerészetire van esélyem a szakot elvégezni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudtam kémia fakultációra bejárni, de az alap órákon szín ötös voltam belőle.

2016. júl. 9. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne?
2016. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A sote-rol nem tudok nyilatkozni, de a szote-n az elso evben boven lesz idod felzarkozni kemiabol.


- egy szegedi gyogyszereszhallgato

2016. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Elsőéves gyógyszerésztan hallgató vagyok külföldön. Eleve külföldre akartam menni, otthon nem is jelentkeztem,ìgy az emeletre sem volt szükségem. Mi mindent az elejêről kezdtünk. Kicsit gyors, kicsit nehéz, de ha elszánt vagy menni fog.

A gimiben nem voltak kémia faktos, de 4 évig tanultam. Jártam tanárhoz is. Mindig érdekelt, az alaporán jó voltam belőle. Meg persze rengeteg kémiás dolgot olvastam, főleg amik a gyógyszerekre vonatkoztak.

Sok sikert az első évhez. Biztosan menni fog,ha már bejutottál, az jelent valamit.

2016. okt. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!