Ha ovodapedagogus szakon szerzek diplomat utana lehetek mondjuk gyermekpszichologus? Mesteren tanulhatom ezt tovabb?

Figyelt kérdés
2016. júl. 10. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha erre nem találod meg a választ magadtól, akkor felesleges ilyesmin gondolkodnod.

És ezt nem bántásként, vagy kötözködésként írom.

2016. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lehetsz. Bármilyen pszichológus csak úgy lehetsz, ha a pszichológia alapképzésnél kezded.
2016. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a hülye kérdésért, csak mikor ebben kételkedtem volt hogy azt mondtak, hogy bárhova mehetek mesterre csak valami alap dolgokat le kell tennem
2016. júl. 10. 22:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul mondták.
2016. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mehetsz. (most végeztem óvón) Attól mert tanulsz pszichológiát, gyermekpszichológiát az alapszakon, attól még nem mehetsz olyan mesterre. Pszichológia mesterhez pszichológia alapszak kell.

Neveléstudományira mehetsz, illetve van még valami, de azt nem tudom.

2016. júl. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. júl. 11. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!