Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE - BTK romanisztika olasz...

ELTE - BTK romanisztika olasz szakirányról vélemény?

Figyelt kérdés

Az olaszt jelöltem elsönek és szeretnèk vèlemènyeket kapni , màr kaptam hideget meleget. nem tekintem büfèszaknak cèltudatosan utànna el akarom vègezni mesterkèptèsen a fordìtò ès tolmàcsot, utànna van lehetösègem kimenni olaszba rokonokhoz.

Ès mit gondoltok a 362 pont elèg lesz? mèg nem kaptam kèzhez a felsöfokùmat angolból ami ugye +40 lenne ès kètlem hogy holnapig megkapom postàn szòval esèlytelen hogy feltöltsem.



2016. júl. 11. 11:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Hat en az irasmododbol azt szurom le, hogy te nem vagy egyaltalan ELTE-re valo:D
2016. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy pl. Eltén nincs olasszal fordító-tolmács? Mondjuk a Pázmányon van.
2016. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

igen tudom hogy mesterkèpzès csak Pàzmànyon van de most az alapszakra gondoltam.

Kedves elsö nem èrtem mi alapjàn gondolod ezt de rendben van hiszek neked ! 😊 ahogy èrzed

2016. júl. 11. 17:46
 4/14 anonim ***** válasza:
azt javaslom, lépj be az ELTE BTK Felvételi 2016 facebook csoportba, ott tudsz beszélgetni olaszosokkal. :)
2016. júl. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia tavaly 324 volt a határ, talán nem emelkedik olyan sokat.
2016. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3.! :)
2016. júl. 12. 17:04
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! 362 pontnak tutira elégnek kell lennie, de én a helyedben Szegedet választanám, egyszerűen azért mert jobb! De ha Pest neked közelebb van, abszolút érthető! :) Sok sikert!
2016. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utsó: és miért jobb Szeged, megindokolnád? Azon kívül, hogy te odajársz gondolom. :D
2016. júl. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7.köszönöm! :) Nekem Pest távolság szempontjából előnyösebb.

Kedves utolsó! Nem szeretnék ebből vitát indítani, hallottam már jót-rosszat, hogy az ELTE tulságosan tudományos irányba viszi a romanisztikát, a "vidéki" egyetemeken más a tanulási tematika, lehet ebből Szeged előnyösebb :)

2016. júl. 17. 16:22
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi lett veled? Felvettek?
2016. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!