Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » óvónő képzésre alkalmassági...

óvónő képzésre alkalmassági vizsga ének része mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Leginkább a kottaolvasás része érdekelne, mert nekem az nem megy. Ha az augusztusi pótfelvételire jelentkeznék, meg tudnám addig tanulni ? Valamint ha énekhangom nincs az kizáró ok?

És úgy összességében szigorúan pontoznak, vagy általában át megy rajta mindenki?

Valamint a testnevelés része mennyire nehéz ?

Valamint azt írják, hogy "Kizáró ok a kondicionális állapotra és a mozgáskoordinációra utaló olyan gyenge teljesítmény, amely intenzív gyakorlással nem javítható, valamint a középiskolai tanulmányok utolsó két évében a testnevelés alóli teljes felmentés. " Én 12.be fel voltam mentve, de azóta meggyógyultam. Akkor e miatt nem is jelentkezhetnék??



2016. júl. 13. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, akit a hangja miatt nem vettek fel :(
2016. júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ének: szolmizálni kell tudni,de segítenek

Fontos a tiszta énekhang

2016. júl. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. És a felmentéssel kapcsolatos problémámról nem tud valaki valami infót adni? Mert nem vagyok beteg, és csak fél évig nem tesiztem, így a bizonyítványomban is jegy helyett 12.ben a a "felmentett" szó szerepel.. :/
2016. júl. 14. 08:07
 4/4 anonim válasza:
érdeklődni szeretnék, mi lett a vége, ugyanis én 11.ben nem tesiztem de idén igen. Tényleg kizáró ok?
2019. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!