Szakaszvezetőből Hadnagy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem volna, hogyha megcsináltam a katonai alapkiképzést, és megkaptam a szakaszvezetői rendfokozatomat, utána hogy van lehetőségem tiszti iskolára jelentkezni? Elküldhet az alakulatom továbbképzésre, vagy hogy működik ez?

Tetszik a szakaszvezetői beosztásom lövészként, de szeretnék magasztosabb célokat, és érdekelne, mennyi ráció van a hadnagyi rendfokozat megszerzésére?


2016. júl. 14. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:
minimum föiskola kell. jel pillanatban elég érettségi(d) ha van.Tiszti, v fötisztihez, egyetem!
2016. júl. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ!

Igen, érettségim van, bár lehet nem kéne egyből ficánkolnom, mert a családom azt javasolja, hogy Őrmester képzésre menjek először, hogy ne ugorjak hirtelen nagyot, és megtapasztaljak még dolgokat, ami tényleg nem volna hülyeség, és talán igazuk is van, mert túl sokat akarok egyszerre, csak hát na...nekem régi álmom, hogy egyszer Hadnagy legyek.

Még egyszer köszi szépen a válaszod! :)

2016. júl. 14. 18:40
 3/3 anonim ***** válasza:
nm.
2016. júl. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!