Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 42 eves vagyok! Egeszsegugyben...

42 eves vagyok! Egeszsegugyben dolgozom! Latva az egeszsegugy haldoklo allapotat szeretnek valamit tanulni meg! Imadok fozni, sutni! Ennyi idosen Ti mit tanulnatok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 22:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

7 éves korom óta szinte megállás nélkül tanulok valamit, még munka mellett is, pedig már 30 éves vagyok. 42 évesen már nem szeretnék.


Ha muszáj volna, akkor is az számít, mit tanultam eddig.

2016. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Az egeszsegugyben mar nem latok lehetoseget!!
2016. júl. 16. 22:58
 3/24 anonim ***** válasza:
Miért nem valami olyasmit, amivel tudsz önállósodni, pl. gyógytornász, dietetikus, esetleg gyógyszerész, stb.? Csomó tapasztalatod lehet eü téren. Kamatozhatna tovább.
2016. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ha csak hobbinak szánod, egy főzőtanfolyam tökéletes lehet, de megélni nem hiszem, hogy meg tudnál belőle.
2016. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Eddig abban tanultam , amit lehetett !!
2016. júl. 16. 22:59
 6/24 A kérdező kommentje:
Gyogytornasz-ahhoz eu alkalmassag is kell !!! Dietetikus,ezek mind foiskola ,ami horribilis osszeg,a munkahely meg nem tamogat!!!
2016. júl. 16. 23:02
 7/24 A kérdező kommentje:
Ja es ebbol sem tudok megelni!!24 ev utan ,mint E kategorias apolo netto 100000 ft!!!
2016. júl. 16. 23:03
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

A szakácshoz is kell eü alkalmasság, arról nem is beszélve, milyen brutális fizikai munka tud lenni szezonban. Óva intenélek tőle!


Mesélj még kicsit magadról, és hogy milyen szempontok alapján döntenél? Ha jobban ismernénk, talán jobb ötleteket tudnánk adni. Pl. most már tudjuk, hogy a tandíj nem utolsó szempont, és nem vonz annyira a főiskola sem, inkább valami okj-s?

2016. júl. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Vonzana engem a foiskola is ,de anyagi okai vannak ,sot a munkahelyem sem tamogatna senkit meg a munkaido beszamitasaval sem!!szoval nem tudom,de latom az eu ben ezeket a borzalmas allapotokat,amik nem fognak valtozni!a fizetes meg ennyi!!megelni meg jo lenne valamibol!!!
2016. júl. 16. 23:10
 10/24 A kérdező kommentje:
Tehat az eu ben mar nincs lehetoseg!!!
2016. júl. 16. 23:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!