Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 42 eves vagyok! Egeszsegugyben...

42 eves vagyok! Egeszsegugyben dolgozom! Latva az egeszsegugy haldoklo allapotat szeretnek valamit tanulni meg! Imadok fozni, sutni! Ennyi idosen Ti mit tanulnatok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 22:49
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Nem könyvelő vagyok, ápolónő!!!
2016. júl. 17. 10:52
 22/24 anonim ***** válasza:

Ha imádsz főzni, sütni és ápolónő vagy, akkor próbáld meg Ausztriát bejárónőként. Nyelvet tanulj (német, vagy pl. angol)! EU munkavállalás?


Nyelvet tanulj.

2016. aug. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Bejárónőként az UK-ban is elég volt egy helyen az alapszintű angol. Az alap szint viszonylag egyszerűen elsajátítható és máris tudsz dolgozni külföldön (más kérdés, hogy nehéz lesz, mert magasabb szintű társalgásokat nem fogsz tudni folytatni, ami miatt hosszú távon magányos leszel, de ha 1-2 hetente hazajársz, pl. Ausztriából, akkor már rendben is van a dolog.).
2016. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 15. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!