Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 42 eves vagyok! Egeszsegugyben...

42 eves vagyok! Egeszsegugyben dolgozom! Latva az egeszsegugy haldoklo allapotat szeretnek valamit tanulni meg! Imadok fozni, sutni! Ennyi idosen Ti mit tanulnatok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 22:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nyelvet. Anyum 52 évesen ment ki külföldre házi ápolónak, idős nénihez. Ilyesmiben nem gondolkodsz?
2016. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

OKJ-s szakmák közül kereslet lehet esetleg pénzügyi területen, ismerek olyat, aki történelem diploma mellett könyvelésen dolgozik ilyen okj-vel, mert a tanári pálya nem jött be neki, hasonló okokból.


Ami még eszembe jutott, az a magánvállalkozás, sütemények, torták, eleinte csak "mellékesként", aztán ha bejött, akkor főállásban? Persze, ez sem két fillér, sőt.

Ez csak azért jutott eszembe, mert több ismerősöm is "kereskedik", főleg interneten, van, aki esküvői meghívókat gyárt és azt adja el, de olyat is tudok, aki köt. Pl. meskán adnak el sokan kézzel készült, házi dolgokat. Lekvárokat, édességeket rendelésre is készíthetsz, ahogy ők is itt: [link]

2016. júl. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Koszi a megerositest!!!ez volt a masik opcio!!!talan meg ezzel lehet!!bocs a kerdesert ,de kint mennyit keres!! Ird privatban!!
2016. júl. 16. 23:20
 14/24 A kérdező kommentje:
Marmint a nyelvtanulas!!
2016. júl. 16. 23:21
 15/24 anonim ***** válasza:
Én imádtam az eü-t, vérzik a szívem érte, nekem eü problémák miatt kellett váltani. Könyvelő kettem 38 évesen és imádom.
2016. júl. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Szia!imádom én is ,de 100000 ból nem tudok megélni es baromi sok a munka,3 muszak!!
2016. júl. 17. 09:10
 17/24 anonim ***** válasza:
Szeretnélek felvilàgosítani, hogy munkàltatò a diplomàst részesìti előnyben, legyen az akàrmilyen (büfé) diploma, meg a mellé szerzett okj mondjuk. Ismerősöd így dolgozhat könyvelő mellett. Sajna ezek az itthoni àllapotok, fogd a cokmòkod és irány külföld. Egyetemre jàrok, de màr most làtom a munkaerőpiaci helyzetet itthon és ebből sajnos erős nyelv ismeret megszerzése utàn külföld lesz nekem is. Ez van.
2016. júl. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Felvilágosultam, koszonom!
2016. júl. 17. 09:32
 19/24 anonim ***** válasza:
Egyébként jobb helyzetből indulsz, ha külföldre mész eü-be mintha itthon màsban próbàlkozol. Tapasztalattal rendelkező jò munkaerőért ott is kapkodnak.
2016. júl. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én legalább 10 okj-s könyvelőt tudok, diploma nélkül. És mind a szakmájában dolgozik, ki alkalmazottként, ki vállalkozóként. (én se veszek fel diplomást, jobban járok tb-bér+ügyintéző+mképes okj-s emberekkel)
2016. júl. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!