Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A szakoe-én található gyakorló...

A szakoe-én található gyakorló tesztek érvényesek az idei évre is?

Figyelt kérdés

2016. júl. 17. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Èrvènyesek, viszont szerintem nem elegendő, ha csak azon gyakorolsz.

Èn kb. 10x mentem vègig rajta ès folyton u.a.-jat a kèrdèseket dobta ki, ekkor untam meg ès töltöttem le ncore-ról egy progit. + vettem az autós iskolánál egy e-titán nevezetű progit. Az 2016-os ès van benne már mozgó kèp is, meg mint a vizsgán 4-5 db válasz lehetősèg van stb.

Sok sikert a vizsgádhoz!:)

2016. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

(Első válaszadó voltam.)

Ha szeretnèl venni te is programot menj be az autós iskoládba ès kèrdezd meg őket, hogy lehet -e venni progit.

Nekem 5000ft volt, óriási pènz lehúzás, csak 12 órát használhatom, 30 napig, de hát legyen.. A lènyeg hogy meg legyen ès ne keljen többet már fizetni.

Az ncore-sok ugyanolyan jók. Nálunk mondták ne töltsünk le onnan semmit, de csak azèrt h vegyük meg a progit.

2016. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem elegendő csak a teszt, de én csak gyakorolni szeretnék rajta. Egyébként meg van a Kotrás cucc, maradok akkor annál.
2016. júl. 17. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyakorolni gyakorolhatsz rajta.

Viszont érdemes kifizetni az e-titán-t, mert élesben is olyan kérdések lesznek szinte benne.

Ha jól emlékszem a 10órás - 5000Ft, a 20órás pedig 7500Ft, szerintem az sokkal jobban megéri.

Sok sikert a vizsgához!

2016. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha bárkit is érdekelne, sikerült a vizsga.
2016. júl. 26. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!