Szerintetek felvesznek a Szent Lászlóba?

Figyelt kérdés
Mindenből ötös vagyok, felvételit még nem írtam de így jegyek alapján szerintetek felvesznek? És akit felvettek már és kitűnőek voltak azok hány pontos felvételit írtak? Előre is köszi a válaszokat!

2016. júl. 18. 08:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejettem odaírni hogy az olasz tagozatról van szó
2016. júl. 18. 08:56
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem írtál felvételit, nincsenek meg 8. féléves jegyeid... majd ha üzemképes lesz a kristálygömböm, akkor mondhatok biztosat.
2016. júl. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tuti hogy a félévim is kitűnő lesz
2016. júl. 18. 09:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire látod a jövőt, miért minket kérdezel?
2016. júl. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13%
Ha a felvételid is olyan 4-es, akkor simán.
2016. júl. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
idén kezdtem olaszon :) nem akarlak elriasztani de jól gondold át mibe vágd a fejszédet :) 78pontot írtam és összesen 3db 4esem volt 7.évvégen és 8.félévkor ezzel 40. voltam az ideiglenesen :) Sok sikert!
2016. okt. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért pontoztatok le. Én is a Szt. Lászlóba járok. Unatkoztok, az a bajotok!
2016. okt. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!