Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet-e sima földrajzszak...

Lehet-e sima földrajzszak elkezdése után az első év végén váltani történelem-földrajz szakos tanárra és érdemes-e?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a földrajz szakkal nem sok érdemleges dolgot lehet kezdeni és inkább a tanári pálya érdekelne, de sajnos túl későn derült fény arra, hogy nem földrajzból. hanem történelemből kellett volna emelt szintű érettségit tennem, ugyanis az előző években választható volt.
2016. júl. 22. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, át lehet jelentkezni évvégén, csak kérvényezni kell az adott karnál/karoknál. Van ismerősöm, aki szintén megtette :)
2016. júl. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Esetleg nem tudod, hogy ha váltok földrajz-történelem tanári szakra, akkor esetleg beszámítják valamilyen mértékben az egy éves földrajz szakos tanulmányokat? Arra gondolok, hogy inkább a törtélem és a tanárihoz szükséges pszichológia tantárgyak (csak első éves leszek és nem tudom pontosan, hogy mik kellenek) lesznek többségben és az előző évi földrajzhoz csak kiegészítő órákra kellene-e menni?
2016. júl. 31. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!