Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a piacképesebb tanári...

Melyik a piacképesebb tanári szakpár? Német-földrajz vagy német-történelem?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy csak bizonyos szakok területén uralkodik szakember hiány a tanári pályán, viszont az egyetlen természettudományos tárgy amit enyhén érdekesnek találok az a kémia, azt is kizárólag némettel lennék hajlandó tanulni.De mi a helyzet a kérdésben említett tárgyakkal?
2015. dec. 30. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A föci is természettudományos tárgy, bár nem annyira egyértelműen, mint a kémia. Egyébként fogós kérdés, én is tanáris vagyok és az egyik szakom pont német :D. A töri szak elég húzós, a föciről nincs sok infóm, viszont a törit sokkal magasabb óraszámban tanulják a diákok, mint a föcit, ergo több tanár is kell. Valóban nagy hiány van a természettudományos tanárokból, viszont a természettudományos tárgyaknak-sajnos vagy nem sajnos- nagyon alacsony óraszámuk van, így egy-két fizikatanár el tud látni egy egész nagy iskolát is, míg nyelvtanárból, vagy esetedben töri tanárból sokkal több kell.
2015. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kémia-német jó meg a kémia-föci szintén
2016. aug. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kémia-német jó meg a föci-német szintén
2016. aug. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!