Muszáj a koliban lakni?

Figyelt kérdés
Elte kollégiumon gondolkodok, ha esetleg felvesznek, akkor muszáj ott lakni? Pesttől nem messze lakok a barátnőmmel és csak a kapcsolatfejlesztés miatt mennék koleszba, ha felvesznek és maximum 2 napot aludnék ott a héten, ha muszáj.
2016. júl. 22. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is alszol ott de felvettek és "beköltöztél" akkor fizetned mindenképp kell. De ha a barátnődnél leszel akkor miért vennéd el mások elől a lehetőséget,akik nem tehetik meg,hogy albérletbe menjenek és csak koliban tudnak lakni mert mondjuk messze laknak. Tudod az egyetemi koleszba nehezebb a bejutás és mindig rengeteg a túljelentkezés. Gondold meg.
2016. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak a kapcsolat miatt, mert elvileg szerveznek rendezvényeket, előadásokat, amik jók kapcsolatépítésnek. Vagy vannak más lehetőségek is, amik ugyanolyan jók?
2016. júl. 22. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:
rendezvényekre meg a bulikra úgy is bemehetsz hogy nem laksz ott,de az egyetemre jársz :)
2016. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A bulik sosem érdekeltek, de szóval, ha a Bibón van előadás, akkor nyugodtan mehetek? :)
2016. júl. 22. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem ez szemétség másokkal szemben.

Te 2 éjszakát fogsz ott aludni, másnak pedig nagyon jól jönne az a hely, mehet albérletbe jó esetben miattad. Rossz esetben meg elvetted tőle az egyetem lehetőségét.

Bocs, de remélem a kollégiumba nem vesznek fel:)

2016. júl. 23. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan nagy programokat azért nem szerveznek, hogy érdemes legyen ott laknod. Vannak jó programok a jobb ELTE kolikban, de az előadásokra bármelyik ELTE-s diák bemehet, azért nem kell ott lakni. De amúgy ha Pesttől nem messze laksz, és nincs hátrányos helyzet (fogyatékos a családban, szegénység, sok testvér stbb.), akkor úgyse vesznek fel, szóval ennyit erről.
2016. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: még azt elfelejtettem, hogy lehet esetleg szakkoliba is jelentkezni (szakodtól függ), és ott lehetséges az, hogy nem laksz ott, hanem bejárós vagy, és a programokra bemész (mivel ott a programok a lényegek). De ilyen koliba azért nehéz bekerülni.
2016. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!