Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakra tudnek potfelvet...

Milyen szakra tudnek potfelvetelizni angollal es magyarral?

Figyelt kérdés
Ez a ket tantargy sikerult a legjobban, magyar 5, angol 4 lett. Szegedi egyetem/foiskola johet csak szoba, illetve allamilag tamogatott.

2016. júl. 25. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
a felvin van szakkereső, beírhatod a tárgyat, várost, és hopp...
2016. júl. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Pótfelvételin csak önköltségest hirdetnek meg, tehát akkor semmilyenre.
2016. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Azért van a pótfelvételi, hogy akit nem vettek fel államira, de mindenképpen szeretne tanulni, neki jó az önköltséges is.
2016. júl. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező: ha ennyire nincs elképzelésed, hanyagold egy évig a továbbtanulást.


3: olvasd el még egyszer, mit írt a kérdező...

2016. júl. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4 Neked kéne újra elolvasni, a 3-as jól írta. A kérdező leírta, hogy mik a feltételek meg a lényeget, hogy csak államilag támogatott érdekli.

Pótfelvételin nincs ilyen.

2016. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

#5 De a hármas válaszoló a #2 válaszra regált, mert azt hitte, hogy "leszólom" az önköltséges képzéseket, nem olvasta el rendesen a kérdés leírását.

Vagyis nekem is ez jött le a válaszából, elnézést ha nem erre gondolt.

2016. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

A kérdésre reagáltam és nem egy másik válaszra.

2016. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Miért lett a álaszom lepontozva?? (#2) teljesen pontos amit írtam.. Örülök h valakinek ez a lejobb szórakozása.
2016. júl. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
pótfelvételin csak önköltséges van természetesen, és azt se lehet előre tudni melyik szakokra hirdetik meg a pótfelvételit, ilyenkor már csak azok játszanak, ahol nem töltötték meg a helyeket a rendes felvételi eljárással.
2016. júl. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!