Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen középiskolába lenne...

Milyen középiskolába lenne érdemes mennem? (Budapest)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Erős gimnáziumot keresek elsősorban ahol jó a közösség, a tanárok, van szabadidőm és ahova nem lehetetlen a bejutás.

(És lehetőleg nem veszik figyelembe az 5.-es valamint hatodikos jegyeket.


Hetedik évvégi jegyeim:

-Fizika: 4

-Minden más: 5



2016. júl. 25. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
"Erős gimnázium" és a "nem lehetetlen bekerülni" együtt nem megy.
2016. júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium. :)

De van még pár jó iskola Budapesten pl. az Eötvöst is tudom ajánlani.


A bekerülés nézőpont kérdése, de szerintem sehová nem túlságosan nehéz bekerülni. Én mindenhol eléggé előkelő helyen voltam, ahhoz képest 86 pontos központit írtam csak... Sokkal jobb is lehetett volna, ha nem izgulom túl... (kitűnő voltam és mindenütt max szóbeli).

2016. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Várok még további válaszokat. :)

2016. júl. 25. 18:14
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne várjál. Már kaptál választ a kérdésedre, sőt 2 iskolát is ajánlottak.
2016. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Balassi
2016. júl. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Városmajori . Én oda fogok menni és rengeteg jót hallottam róla. Nagyon so jó program van .
2016. júl. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A Városmajori egyébként nagyon jól lenne (elhelyezkedés), de oda sajnos nem vennének föl (ötödikes, hatodikos átlagom 4,5-4,6... Kb 4.7-re tudom felhúzni a felsős átlagom... Így 14 pontot kapnék a max 20 hozott pontból... :I

2016. júl. 27. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!