Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvételinél egyetemre csak...

Felvételinél egyetemre csak gyermekvédelmire jár a 40 pont/hátrányos helyzetre?

Figyelt kérdés

Ha valaki mondjuk ,,csak" félárva + tartós beteg, even is feltölthetők majd és jár értük pont?

Tájékozatlan vagyok, nekem anno semmi ilyesmi nem járt így nem tudom hogy hozza fel majd a felvi ha megnyílik az utófelvételi. Segíteni szeretnék valakinek :)



2016. júl. 26. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Hátrányos helyzetre jár, csak gyv-re nem.
2016. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hátrányos helyzet alapján jár. Ami akkor állapítható meg ha különböző (3 feltételből minimum kettőnek talán?), eleget teszel. Ha kérvényezed akkor kimennek környezet vizsgálatra, stb. ha megállapítják akkor kapsz róla egy papírt, amit felkell tölteni. Ennek az átfutása kisvárosban is 1 hónap, szóval ha most nincs meg az a pótfelvételire már nem is lesz meg.
2016. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!