4,6- os átlaggal milyen gimnáziumba tudok bekerülni?

Figyelt kérdés
Budapesten, lehetőleg nem matek meg természettudományi szakra. Olyanokra gondolok, amik nem nagyon hajtósak, de nem is a legalja kategória

2016. júl. 28. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Soha nem tudom megérteni ezt a nagy gimnázium lázat, fölösleges szinte szärt se ér az ember vele, csak akkor, ha tudod milyen jól fogsz tudni teljesíteni az utolsó pár évben. Amúgy kb bárhova betudsz kerülni ekkora átlaggal a gimikbe ált. a felvételi eredmény a döntő.
2016. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Givin' Answers ***** válasza:
74%

Szia!


Nagyon sok helyre felvehetnek, ez igazából a központi írásbeliden múlik.

Persze egyes helyeken jobban nézik a hozott pontokat. Egyébként milyen az átlagod, ha nem számítjuk a testnevelést, rajzot, technikát, informatikát, éneket, meg az ilyesmi tárgyakat? Mert ezek szinte sehol nem számítanak. Inkább az a kérdés, hogy mennyire tartod magadat inteligensnek az átlaghoz képest.


Menj föl a netre, töltsd le majd ki a 2016-os felvételit, 45-45 perc alatt, és kalkulálj az eredménnyel.


Ui.: Gondolom mondanom sem kell, hogy ne csalj..


Remélem segíthettem!



Uui.: Igaza van az elsőnek, nem egy nagy dolog ez a középiskola.

2016. júl. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Mechwart
2016. júl. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bár az első nem nagyon értem mit akart mondani, na mind1
2016. júl. 29. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!