Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetséges engedélyt...

Hogyan lehetséges engedélyt kérni arra, hogy másodéves bsc-s hallgatóként felvegyek egy msc-s tárgyat, ami egy szintén másik karon van?

Figyelt kérdés

2016. júl. 28. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre biztosan nincs általános válasz. Ahova én jártam (BME, ELTE), ott mindenféle engedély nélkül fel lehetett venni bármilyen tárgyat, ha nem volt külön előfeltétele.
2016. júl. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk pedig SZTE-n azt mondták annak idején, hogy nem lehet ilyet, mert az MSc "drágább" (költségtérítésesen többe került egy félév, most nem tudom hogy van), így akkor jobban jár az, aki előre felveszi BSc alatt. Hogy ez mennyire volt csak kifogás, illetve hogy így van-e még, azt nem tudom.
2016. júl. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szent István Egyetemre járok, és úgyis szeretnék msc-re menni. Ezért nem tudom, hogy itt hogy van ez? Próbáltam már neptunon az intézmény tárgyainál, azonban van, amit ki se jelez :( habár mondjuk egy PhD-s tárgyat gondnélkül felengedett venni.
2016. júl. 30. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!