Minek érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom még hogy miszeretnék lenni most kezdem az álltalános iskola 8.osztályát és lassan elkéne döntenem. Szeretnék diplomát is. A jog és a pszichológia is érdekel viszont az angol nem az erősségem. (Két nyelvet tanulok óvoda óta) így az utóbbit elvetettem. Művészeti iskolába járok így mondhatni jól rajzolok. Viszont szerintem az én rajztudásom kevés a grafikusi pályához. Gondolkodtam a lakberendezésen viszont az magyarországon nem igazán keresett szakma és a családi elvárásoknak sem felel meg (pedig talán ez áll hozzám a legközelebb) nem tudom minek tanuljak segítsetek. Elkéne döntenem de eggynlőre semmihez sincs tull nagy kedvem álltalában a számítógép előtt ülök vagy a barátaimmal vagyok... Semmi nem érdekel. Melyikek azok az állások amik a legtöbbet keresnek?
2016. júl. 29. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Informatikusból mindig van hiány. Én úgy szereztem kb 2 hét alatt munkát(idén végeztem a suliban, 0 tapasztalat) hogy még válogattam is. A legtöbb helyre ahová jelentkeztem, behívtak, elmondták mit ajánlanak stb. Kiválasztottam a legjobbat és nagyon jól jártam.
2016. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok köszi majd gondolkodom rajta
2016. júl. 29. 13:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Informatikusból, mérnökökből van is és lesz is hiány. Ha érdekel ez a terület akkor mindenképp vágj bele.
2016. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!