Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óbudai Egyetem NIK mérnökinfor...

Óbudai Egyetem NIK mérnökinformatikus szakos első féléves órarendet tudtok küldeni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok kb milyen, mivel mindenkinek más, küldjetek többen is. 2012 óta bevezetett tanterv szerintit természetesen.

2016. júl. 30. 18:49
1 2
 1/17 anonim válasza:
Te is NIK leszel pacsi
2016. júl. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Idei tanéves még nincs most
2016. júl. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én is NIK-es leszek, én eddig ilyeneket találtam, bár gondolom ezt már te is láttad:

[link]

2016. júl. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem idei tanévesre gondoltam, hanem bármilyen, 2012 óta használt tanterv szerintire.

Igen azt már én is megtaláltam és a tantárgyi hálót is.

2016. júl. 31. 15:10
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne,mivel én is NIK-es leszek. De szerintem nemsokára be tudunk lépni Neptunba, ott meg gondolom lassan ki lesz írva az órarend is.
2016. júl. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Nekem így nézett ki 2013-ban az első félévem:

[link]

2016. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Én már várom a levelet szertnék végre elintézni a Kolesz jelentkezést
2016. júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi.

Igen ez is jó kérdés, kész órarendet csak a reghéten kapunk, vagy mikor?

Pontosan mi a reghét szerepe?

2016. aug. 1. 11:34
 9/17 anonim ***** válasza:

Kész órarendet reghéten vagy az előtti héten kapjátok meg, már nem emlékszem pontosan.

A reghét lényege, hogy azon a héten lehet felvenni tárgyakat a félévre, azon a héten tanítás sincs. Nektek ez annyiban lesz más, hogy az egyetem veszi fel a tárgyaidat, azzal nem kell törődnöd, illetve reghéten fogtok írni egy szintfelmérő tesztet középiskolai matekból, ami ha nem sikerül, akkor felvesznek még egy felzárkóztató matek órát is neked.

2016. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Közben felkerült a reghét programja.

Gólyatáborba érdemes menni? Nem tudom menjek-e. Nem vagyok az a hű de középpontban lévő, menő ember, de mindig voltak barátaim. De első benyomást nem mindig teszek jól.

2016. aug. 2. 01:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!