20 évesen esti iskola?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 20 éves vagyok, decemberben leszek 21.

Sajnos elrontottam a sulis éveimet, 10 osztályom van, tehát még 2 év hiányzik, az érettségit mindenképpen le szeretném tenni, tudnátok segíteni? esti iskolán gondolkoztam, nem tudom nappalira mehetnék e még, de ingyenest szeretnék mindenféleképpen, budapesten



2016. aug. 3. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben jártam régen, mint amiben most te. Elkezdtem az estit, de közben (meg már előtte is) annyira kiábrándultam az oktatási rendszerből, hogy érettségi előtt 3 héttel otthagytam az egészet a francba. Akkor már dolgoztam (18 éves korom óta), és csak időpocsékolásnak tartottam az iskolát. Azóta is így vagyok vele. Nyilván hasznomra vált volna, ha tanulok valami értelmeset főiskolán, de mivel ehhez nem sok kedvem volt, letettem róla. Az érettséginek önmagában nem sok értelme van. Bár ha később végeznél olyan OKJ-s, vagy bármilyen tanfolyamokat, amik érettségihez kötöttek, akkor azért hasznos lehet. Kérdezz meg pár iskolát, ahol van esti szak, biztosan készségesen tájékoztatnak, de sok helyen a honlapjukon is van elég információ.
2016. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!