Esti tagozat 16 évesen? Vélemények

Figyelt kérdés
Az oka hogy nem jövök ki a tanárokkal/osztálytársakkal a jelenlegi iskolámban. Ezért szeretnék váltani.

2015. nov. 2. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Mióta vagy a jelenlegi iskolában? Iskolát nem tudsz váltani?

Szüleid mit szólnak az ötlethez? Engednék?

Ha most kerültél be az osztályba, még el fog egy ideig tartani, míg összekovácsolódsz a többiekkel, kiismered a tanárokat, stb.

Ha már régóta ez megy, beszélj a szüleiddel, hogy ez így neked nem felel meg, esetleg iskolacsere.

Az esti tagozatot nem ajánlanám, bár nálam is szóba jott, mint opció, inkább elvetettem. Ha pedig ki tudod bírni a többieket, maradj ott, ahol jelenleg vagy. Hidd el, máshol is ugyanolyan emberek lesznek, nem abban az iskolában gyűlt össze az ország összes taplója.

2015. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem váltasz iskolát úgy, hogy továbbra is nappalis leszel? Estinek nem sok értelme van ennyi idősen, hacsak nincsenek nagyon durva anyagi gondjaitok, amik miatt dolgozni kényszerülsz (ennyi idősen nem is nagyon kapsz munkát).
2015. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
10.-es vagyok. 9.-et végig jártam, döcögve, sok hiányzással..
2015. nov. 2. 22:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is 16 évesen lettem estis,másfél éve járok,de én nem ajánlom és megbántam hogy átmentem.

Lennék inkább nappalis...

Inkább felnőttek vagy tőled idősebbek lesznek ott.

2015. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!