Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemre Érdemes...

Melyik egyetemre Érdemes menni ha vegyészmérnök akarok lenni? én a Pannon egyetemre gondoltam mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Pannon Egyetem vegyészmérnök szakáról mi a véleményetek érdemes oda menni vagy inkább másik egyetemet érdemes választani egyéni saját tapasztalatok érdekelnének de mindent meghallgatok szívesen :) akár a bekerülés nehézségéről bár a Pannon egyetemre nem valami nehéz bekerülni ahogy elnéztem, vagy akár az ott szerzett diploma értékéről és a bent tanultak is érdekelnek!

2016. aug. 3. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a BME-n járok ugyanerre a szakra. Amennyit én tudok a veszprémi képzésről, hogy ott nagyon az ipari szemlélet megy (inkább mérnöki, mint vegyész). Szóval ha a folyamatszimulátorok használnata, meg tervezési feladatok jobban vonzanak, mint a laboratóriumi munka, akkor oda érdemesebb menni. A BME-n egy tanszék illetve a szakirány van, ami ezt a vonalat viszi. A BME-nek nagy előnye a kémiai/természettudományos alapozás, a kiterjedt kapcsolatrendszer a kutatóintézetekkel és más BME-s karokkal (pl. anyagtudományi területen van együttműködés a fizikusokkal és gépészekkel is).
2016. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!